Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura pro děti a mládež a její vliv na rozvoj čtenářství X.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná literatura pro děti a mládež a její vliv na rozvoj čtenářství X.

Událost Seminář
Čas 10.11.2021
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Přerov
Jméno
Kontaktní telefon 581 334 072
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

„V hlavní roli: knihy, čtenáři, knihovny a knihovníci…“

Místo konání:
Přerov  - Olomoucký kraj

Knihy jsou pomocníci, rádci i zachránci… Ve světě, kde knihy léčí, je knihovník hrdinou.

Čtenářství bylo v uplynulých letech velkým tématem, probíhal výzkum, vyšlo několik monografií na dané téma – konec konců je i podtitulem našeho semináře. V jubilejním ročníku bychom však rádi konfrontovali teorii s realitou. Jaké jsou zkušenosti z praxe? Existují opravdu konkrétní návody, jak vést ke čtení a jak čtením pomáhat? Kde se setkáme s biblioterapií a jak vlastně probíhá? Kdo se jí zabývá a komu je určena? A jakou roli v tom všem hrají knihovny a knihovníci? A co knihy samotné – nezapomíná se při tom všem na ně?

Program bude zveřejněn v průběhu září 2021.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů