Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura pro děti a mládež a její vliv na rozvoj čtenářství IX.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná literatura pro děti a mládež a její vliv na rozvoj čtenářství IX.

Událost Seminář
Čas 11.11.2020
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Přerov
Jméno
Kontaktní telefon 581334061
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Cesty krajinou příběhů a skutečností

Místo konání:
Přerov  - Olomoucký kraj

Seminář určen pro knihovníky, pedagogické pracovníky s aprobací český jazyk a literatura, studenty středních a vysokých pedagogických škol.

Letošní ročník se bude zabývat přírodou, krajinou a příběhy v ní nebo o ní.

Žádný z příběhů, o kterých čteme, se neodehrává ve vzduchoprázdnu – vždy je zasazený do nějakého prostředí, krajiny. Ve skutečné krajině se odehrávají příběhy smyšlené, a naopak fantazijní krajiny nám mohou nabídnout příběh zcela reálný. Kdo z nás se nikdy netoužil podívat, jestli místa z jeho oblíbené knihy doopravdy existují? Nebo se naopak nechceme realitou zklamat? Ale cesty i krajiny stále autory inspirují, ať už se jedná o cestopisy klasické nebo literární – na co se ale často zapomíná, je skutečná krajina kolem nás… A někdy jsou to právě knihy, které nám připomenou, že ještě stále ji máme kolem sebe a stojí za to vyjít ze dveří, dokud ještě máme kam…

 

Program bude zveřejněn během září 2020.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů