Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství III. - "KOUZLA KOUZEL"
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství III. - "KOUZLA KOUZEL"

Událost Seminář
Čas 19.11.2014
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Přerov
Jméno
Kontaktní telefon 581334061
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Přerov  - Olomoucký kraj
(zasedací místnost Magistrátu města Přerova, Smetanova 7 (dvorní trakt) )

Městská knihovna v Přerově a Muzeum Komenského v Přerově zvou na 3. ročník odborného semináře pro pracovníky knihoven, pedagogické pracovníky a studenty na téma Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství. Seminář je realizován v rámci výkonu regionálních funkcí Olomouckého kraje zabezpečovaných Městskou knihovnou v Přerově. Seminář finančně podpořil Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
akvizici , služby , dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny , vysokoškolské knihovny , školní knihovny , odborné knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí , pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  31.10.2014

Maximální počet účastníků:  70

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů