Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura - Polská literatura - ODLOŽENO
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná literatura - Polská literatura - ODLOŽENO

Událost Seminář
Čas 25.03.2020
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608621693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(Multifunkční sál knihovny, ul. Velká Hradební 49, Ústí nad Labem, 1.p)

Přednáška o polské literatuře určená pro knihovníky si klade za cíl zmapovat určující tendence polského písemnictví od devatenáctého století až po současnost. Důraz bude kladen zejména na významné osobnosti soudobé literatury a jejich díla přeložená do češtiny. Podstatná část přednášky bude věnována prózám Joanny Batorové, Pawła Huelleho aMarka Bieńczyka. Stranou pozornosti samozřejmě nezůstane ani proslulá polská škola,reportáže či tvorba Olgy Tokarczukové, nositelky Nobelovy ceny za literaturu pro rok 2018. Přednáška bude doplněna textovými úryvky zděl zastoupených autorek a autorů i vybranými audio a video ukázkami.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  23.03.2020

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů