Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sociální inovace v knihovnách - infoden
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Sociální inovace v knihovnách - infoden

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 11.04.2018
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 736 514 029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Karlovy Vary  - Karlovarský kraj
(sál knihovny)

Kabinet informačních studií a knihovnictví FF Masarykovy univerzity v Brně se nyní věnuje projektu Sociální inovace v knihovnách. Jeho součástí je i inkubátor – měsíční mentorský program pro týmy z knihoven z celé ČR, který se uskuteční letos na jaře. Za pomoci designového myšlení a různých mentorů budou do své knihovny vyvíjet novou službu.

Předtím, než spustí registraci, pořádají ve všech krajských knihovnách infoden k inkubátoru. Jde vlastně o vzdělávací akci, kde se účastníci dozvědí, jak se pustit do komunitního mapování, o kterém se v poslední době tolik mluví.

Přijďte se seznámit s technikou komunitního mapování, která vám pomůže zjistit, jaké místo vlastně zaujímá knihovna v obci a jakou roli by mohla hrát při zlepšování kvality života a řešení problémů lidí.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Přihlašovací formulář najdete na adrese: https://goo.gl/forms/a8B11QAaG3XUzcki1

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů