Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sledování elektronických odborných časopisů prostřednictvím Národní lékařské knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Sledování elektronických odborných časopisů prostřednictvím Národní lékařské knihovny

Událost Seminář
Čas 28.04.2016
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Národní lékařská knihovna, Sokolská 31
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní lékařská knihovna, Sokolská 31  - Praha

Seminář je organizován formou přednášek s interaktivními ukázkami a cvičeními na počítačích. Získáte možnost prakticky procvičit, jak vzdáleně přistupovat a vyhledávat v elektronických odborných časopisech dostupných v portálech Národní lékařské knihovny.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
odborné knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů