Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovníků teologických knihoven
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Setkání knihovníků teologických knihoven

Událost Seminář
Čas Středa 03.05.2017 10:00 do
Čtvrtek 04.05.2017 13:00
Místo Jabok - VOŠ sociálně pedagogická a teologická
Jméno
Kontaktní telefon 211222409
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Jabok - VOŠ sociálně pedagogická a teologická  - Praha
(Salmovská 8, Praha 2)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  17.04.2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Setkání slouží k odbornému vzdělávání a formální i neformální výměně zkušeností knihovníků knihoven teologických škol, klášterních knihoven, církevních či farních knihoven, připadně dalších typů knihoven zaměřených na teologickou nebo náboženskou problematiku. Informace o programu a přihlášku najdete na webových stránkách Jaboku.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů