Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovníků Olomouckého kraje
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Setkání knihovníků Olomouckého kraje

Událost Seminář
Čas 20.09.2018
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc  - Olomoucký kraj
(Konferenční sál Ol. kraje)

Tradiční podzimní Setkání knihovníků Olomouckého kraje se tentokrát uskuteční v konferenčním sále krajského úřadu Olomouckého kraje. Hlavním bodem programu bude slavnostní vyhlášení vítězů ocenění Nejlepší neprofesionální knihovník Ol. kraje roku 2018. Vítězové převezmou ocenění z rukou náměstka Olomouckého kraje pro kulturu Mgr. Františka Jury.

Orientační program:

  • Obecní knihovna v Tištíně a její knihovnice Jana Francírková - prezentace loňské vítězky ocenění Nejlepší neprofesionální knihovník a knihovny v Tištíně.
  • Nominace pro rok 2018
  • Slavnostní vyhlášení vítězů - 1., 2. a 3. místo
  • Kulturní překvapení na závěr
Srdečně zveme všechny knihovníky knihoven v Ol. kraji. Občerstvení zajištěno.

Přihlášky prostřednictvím webového formuláře: https://www.vkol.cz/kalendar-akci-prihlaska.php?stranka=akce-prihlaska&akce=slavnostni-vyhlaseni-oceneni-nejlepsi-neprofesionalni-knihovnik

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů