Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovníků Libereckého kraje
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Setkání knihovníků Libereckého kraje

Událost Konference
Čas 08.12.2015
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo Liberec
Jméno
Kontaktní telefon 487833444
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Liberec  - Liberecký kraj
(Krajská vědecká knihovna v Liberci)

Setkání knihovníků Libereckého kraje, jehož součástí bude  vyhlášení Ceny Knihovník/Knihovnice Libereckého kraje pod záštitou náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pro řízení cestovního ruchu, památkové péče a kultury PhDr. Hany Maierové. Na slavnostní vyhlášení ceny naváže odborný program - přednáška Knihovny.cz - Centrální portál knihoven – přínos pro knihovny i jejich  uživatele, kterou uvedePhDr. Bohdana Stoklasová, koordinátorka projektu Centrálního portálu knihoven Knihovny.cz.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů