Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkání knihovnických seniorů v Klatovech
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Setkání knihovnických seniorů v Klatovech

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Úterý 23.08.2016 14:00 do
Čtvrtek 25.08.2016 13:00
Místo Klatovy
Jméno
Kontaktní telefon 376347464
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klatovy  - Plzeňský kraj
(Městská knihovna Klatovy)

Setkání knihovnických seniorů v roce 2016 navazuje na již pravidelná každoroční setkání, která se konala v různých místech republiky. Hostitelkou bude Městská knihovna Klatovy. Účastníci budou mít možnost navštívit kromě Městské knihovny Klatovy také její pobočku a dále Městskou knihovnu v Janovicích nad Úhlavou. Klatovský region představí ve svých přednáškách Ing. Martin Kříž a Emil Kintzl. Součástí setkání bude také prohlídka radnice, města, návštěva klatovských katakomb, rozhledny Hůrka, Pavilonu skla a Galerie Klatovy/Klenová.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  750 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů