Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář pro knihovníky - seniory ČR
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Seminář pro knihovníky - seniory ČR

Událost Seminář
Čas Úterý 17.06.2014 00:00 do
Čtvrtek 19.06.2014 00:00
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 739 614 027
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Národní knihovna ČR)

Celostátní setkání knihovnických seniorů ČR

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
V roce 2014 pořádá seminář pro knihovníky – seniory regionální organizace 01 – Praha ve spolupráci s Národní knihovnou ČR. Předběžný program zahrnuje odbornou část (přednášky pracovníků NK ČR, informace o činnosti SKIP a dále návštěvy atraktivních pražských knihoven) a část kulturní (besedy s pražskými spisovateli a dalšími osobnostmi, prohlídku městských pamětihodností atd.)

Upravit tuto akci

Akce dokumentů