Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář Informační technologie v knihovnách 2019
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Seminář Informační technologie v knihovnách 2019

Událost Seminář
Čas 07.10.2019
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Národní knihovna ČR
Jméno
Kontaktní telefon 606725835
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna ČR  - Praha
(Klementinum 190, Praha 1, 1. patro, místnost č. 145)

Jádrem semináře Informační technologie v knihovnách 2019 bude praktický workshop Jak se připravit na změnu knihovního softwaru. Workshop povede Mgr. Eva Cerniňáková z Knihovny Jabok, která je koordinátorkou společného katalogu SPOK a zároveň se problematice informačních technologií v knihovnách věnuje na Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK. Účastníci workshopu budou společně hledat odpovědi na otázky vztahující se k výběru a provozu knihovního softwaru. Workshop volně naváže na workshop Příprava projektu změny knihovního softwaru, který proběhl v rámci pátého ročníku konference Elektronické služby knihoven ve Zlíně.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  35

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů