Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář Čtením a psaním ke kritickému myšlení, IV.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Seminář Čtením a psaním ke kritickému myšlení, IV.

Událost Seminář
Čas Pondělí 23.05.2016 10:00 do
Středa 25.05.2016 15:00
Místo Třinec
Jméno
Kontaktní telefon 775 722 394
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Třinec  - Moravskoslezský kraj
(Městská knihovna Třinec, přísp.org., Lidická 541, 739 61 Třinec)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  800 Kč    pro členy SKIP:  800 Kč

Poznámky:
Čtvrtý ročník kurzu bude určen, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé účastníky. Lektorovat bude Kateřina Šafránková a Marika Zadembská. Vyzkoušíte si modelové lekce, ve kterých budete pracovat s různými metodami z programu Čtením a psaním ke kritickému myšlení. Lekce budou zacíleny na děti předškolní, žáky 1. a 2. stupně ZŠ, studenty SŠ i dospělé. V lekcích si osvojíte fáze práce s textem (před čtením, během čtení, po čtení). Půjde o texty beletristické i naučné. Naučíte se rozvíjet čtenářské dovednosti dětí a dozvíte se, jak může k rozvoji čtenářské gramotnosti přispět knihovna.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů