Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář britské literatury pro knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Seminář britské literatury pro knihovny

Událost Seminář
Čas 21.05.2015
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Současná knižní produkce Velké Británie je obrovská a v přednášce se budeme zabývat pouze těmi nejzajímavějšími současnými autory. Někteří se už stali moderními klasiky, někteří budou pro vás objevem, ale většina už byla přeložena do češtiny. Zaměříme se na jejich nejnovější práce z posledních let a u některých si poslechnete krátké ukázky. Současně se budeme věnovat fenoménu literárních cen, jmenovitě Man Bookerovou cenou, nejprestižnější z mnoha ocenění. Závěrem poukážeme na souvislosti mezi politickým vývojem a bohatou literární produkcí ve Skotsku.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
akvizici

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů