Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sebeobrana pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Sebeobrana pro knihovníky

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 15.04.2019
od 09:00 am do 01:30 pm
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 721632373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Místnost č. 1088, budova Krajského úřadu Středočeského kraje, Zborovská 11, Praha 5 (použijte vchod z Preslovy ulice).)

Kurz je určen všem pracovníkům knihoven, kteří pracují v přímém kontaktu se čtenáři. Uskuteční se v rámci výkonu regionálních funkcí ve Středočeském kraji.

Lektor: Pedagog s mnohaletou zkušeností v oblasti krizové komunikace, vyjednávání, a asertivity. Lektora zajišťuje SORUDOhttp://www.sorudo.cz/.

Kurz je metodicky plánován a veden pomocí tzv. zážitkové pedagogiky s využitím mnemotechnických pomůcek pro snadné zapamatování postupů. Tato kombinace umožňuje rychlou „naučitelnost“ a snadnou přenositelnost do praxe. Průběh a přesný obsah je přizpůsoben na míru pro pracovníky knihoven, jejich prostředí a situace, které mohou nastat.

Kurz spočívá zejména v trénování fyzické obrany a ve verbálních technikách zmírňování konfliktu a krizové komunikace. Jeho obsahem bude z 80 % praktické zkoušení a cvičení situací a z 20 % teorie.

Obsah kurzu je pouze orientační, přizpůsobení probíhá na místě, kdy lektor reaguje na potřeby, tempo a možnosti účastníků.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Nezapomeňte prosím vzít si pohodlné oblečení i obuv (sukně a boty s podpatky nejsou vhodné :) a také pití s sebou. Občerstvení bude umožněno o přestávce.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů