Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Role veřejných knihoven v průmyslu 4.0 aneb Knihovna- pilíř 4.0
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Role veřejných knihoven v průmyslu 4.0 aneb Knihovna- pilíř 4.0

Událost Konference
Čas 16.10.2019
od 08:00 am do 08:00 pm
Místo Městské centrum Grand Slaný
Jméno
Kontaktní telefon 312 522 238, 602 822 041
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městské centrum Grand Slaný  - Středočeský kraj

Cílem konference je navrhnout podnikatelský plán veřejných knihoven pro příští desetiletí vzhledem k očekávanému nástupu průmyslu 4.0 do každodenní praxe. Podnikatelské plány mají ustálenou strukturu, kterým jsou přizpůsobeny jednotlivé sekce programu. Každou sekci uvede jmenovaný řečník a budou následovat další příspěvky a diskuse.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  30.09.2019

Maximální počet účastníků:  100

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů