Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Rešeršní strategie, postupy, informační zdroje
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Rešeršní strategie, postupy, informační zdroje

Událost Seminář
Čas 25.09.2015
od 09:30 am do 02:30 pm
Místo Krajská vědecká knihovna v Liberci
Jméno
Kontaktní telefon 482412124
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář

Místo konání:
Krajská vědecká knihovna v Liberci  - Liberecký kraj
(počítačová učebna - podlaží -4)

Rešeršní strategie a taktiky. Srovnání rešeršních postupů na internetu a v profesionálních elektronických informačních zdrojích. Informační zdroje pro různé obory a specifika vyhledávání informací v těchto zdrojích. Analytický rozbor rešeršních požadavků a formulace rešeršních dotazů. Hodnocení relevance. Základy organizace rešeršních služeb v různých typech informačních institucí a knihoven.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář je finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR v rámci programu VISK 2.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů