Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Recykliteratura

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 20.09.2019
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Krajská knihovna Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Karlovy Vary  - Karlovarský kraj
(oddělení pro handicapované)

Workshop Recykliteratura je zaměřen na práci s texty a obrazem. Účastníci tvoří literárně - výtvarná díla pomocí techniky kombinace hotových obrazů a textů z vyřazených knih, kdy obojí propojují v nový celek a dotváří jej. Vznikají tak originální koláže na pomezí komiksu,vážných i absurdních výjevů.

Účastníci workshopu mohou získané dovednosti prakticky využít při svých lekcích v knihovnách, školách (2. stupeň ZŠ, SŠ, VŠ) nebo jako zpestření nabídky pro veřejnost.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
výtvarně-literární dílna

Upravit tuto akci

Akce dokumentů