Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Propagace knihovny pomocí infografik
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Propagace knihovny pomocí infografik

Událost Seminář
Čas 20.10.2020
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna v 6. patře)

Teoretická část školení bude zaměřena na tipy a pravidla, která je při tvorbě infografik vhodné dodržovat - např. jak pracovat s barvami, písmem a grafickými objekty. Účastníci se naučí orientovat v možnostech a struktuře nástrojů, které slouží k práci s grafickým obsahem v digitální podobě. V následné praktické části se bude pracovat s volně přístupným software Canva sloužícím (nejenom) k tvorbě infografik. Značná část školení bude věnována samotné tvorbě infografiky.

Lektor: Mgr. Michaela Mrázová

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů