Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Proměny české literatury posledního dvacetiletí
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Proměny české literatury posledního dvacetiletí

Událost Seminář
Čas 07.06.2016
od 09:30 am do 12:30 pm
Místo Hradec Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Panoramatická přednáška

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj
(SVK HK, Hradecká 1250)

Popularizující přednáška, zaměřená k základním trendům české polistopadové literatury, se pokusí ukázat základní proměny a směřování současné české beletrie.

Přednášet bude profesor PhDr. Vladimír Křivánek, CSc. - básník, literární historik a kritik, editor a překladatel, profesor dějin české literatury na Univerzitě Hradec Králové.

Bližší informace o akci a přihlašovací formulář naleznete na webu Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové (Pro knihovny/Aktuální vzdělávací akce).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů