Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Programy pro on-line komunikaci a vzdělávání
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Programy pro on-line komunikaci a vzdělávání

Událost Seminář
Čas 22.06.2021
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 728765586, 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje)

Využití moderních nástrojů pro sdílení obsahu, jejich přehled. Technické a organizační podmínky spojené se vzděláváním a komunikací "na dálku" na příkladu Jitsi Meet.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz se koná s finanční podporou programu VISK 2 Ministerstva kultury ČR. Účast je bezplatná, cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů