Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Prezentační a komunikační dovednosti knihovníků
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Prezentační a komunikační dovednosti knihovníků

Událost Seminář
Čas 01.06.2018
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Karlovy Vary  - Karlovarský kraj

Lektorka PhDr. Iva Zadražilová.

Seminář je určen všem, kteří vystupují na veřejnosti. Máte skvělé nápady, máte co říct, ale nedaří se vám nadchnout své posluchače?

Cítíte se nejistě, máte trému a obavy, že se vám prezentace nepodaří?

Chcete se vyvarovat chyb, které mohou pokazit pracně nachystané vystoupení? Během semináře si prakticky ukážeme, jak obohatit prezentaci a oslovit a zaujmout posluchače z různých cílových skupin. Pomocí rad a tipů se naučíte, jak zapojit do své prezentace gesta, svou osobitost a další užitečné techniky.

Ukážeme si, co funguje a co vám publikum odpustí nebo co se může obrátit proti vám. Překvapte své posluchače, zaujměte je a udržte si jejich pozornost.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů