Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Prezentace databází českých a zahraničních deníků a databází právních informací
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Prezentace databází českých a zahraničních deníků a databází právních informací

Událost Seminář
Čas 12.11.2019
od 09:30 am do 01:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna v 6. patře)

Náplň akce:
Chtěli byste nabídnout Vašim čtenářům nejaktuálnější informace z politiky, ekonomiky, kultury nebo sportu v elektronické podobě? Přijďte se informovat.

Česká databáze obsahuje české deníky včetně regionálních, přepisy rozhlasových a televizních pořadů, vybrané zpravodajské a informační servery a některé populárně naučné časopisy.  V databázi zahraničních deníků můžete nalézt více než 2 100 titulů v 54 jazycích z 95 zemí světa.

Výběr různých modulů právních informací např. „Předpisy ČR“, „Judikatura“, „Literatura“, „Samospráva (vyhlášky) obcí ČR + veřejnoprávní smlouvy obcí“ apod. nabízí systém ASPI. Databáze mají jednoduché, intuitivní vyhledávání.

Pro získání přístupu můžete využít dotační program VISK 8/A!

Lektor: PhDr. Hana Nová, Národní knihovna ČR

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  8

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů