Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pracovní právo a aplikace zákoníku práce v kulturních institucích
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Pracovní právo a aplikace zákoníku práce v kulturních institucích

Událost Seminář
Čas 14.09.2021
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

„Pracovní právo a aplikace zákoníku práce v kulturních institucích“ Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky a Odborový svaz pracovníků kultury a ochrany přírody si Vás dovolují pozvat na diskuzně informační seminář realizovaný v rámci projektu „Společným postupem sociálních partnerů k řešení klíčových témat v odvětvích“. Seminář bude zaměřen na jednu z klíčových aktivit projektu „Rozvoj a posilování spolupráce mezi zaměstnavateli a zaměstnanci, podpora kolektivního vyjednávání, řešení témat“. Seminář se uskuteční dne 14. září 2021 od 10.00 do 16.00 hod. ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové Program semináře: • Zahájení, úvodní slovo (PhDr. Miroslava Knoflíčková, OSPKOP) • Informace o projektu Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Českomoravské konfederace odborových svazů a o jeho klíčových aktivitách v oblasti kultury (Ing. Dana Smetanová, NK ČR) ---- • Diskuzně-informační část: Pracovní právo a sociální dialog, zákoník práce a jeho aplikace, novela zákoníku práce účinná od 1. 7. 2020 a od 1. 1. 2021 (JUDr. Jaroslav Stránský, Ph.D., Katedra pracovního práva a sociálního zabezpečení Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně) --- • Závěr semináře Moderuje PhDr. Miroslava Knoflíčková Na setkání s Vámi se těší Za organizátory: Mgr. Vladana Pillerová, SKIP ČR PhDr. Anna Machová, předsedkyně OSPKOP Přihlášky na https://forms.office.com/r/Q44GfXMnW8

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů