Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Práce se seniory v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Práce se seniory v knihovnách

Událost Seminář
Čas 23.10.2018
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno Hladíková
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Seminář se věnuje otázkám práce s lidmi seniorského věku. Zaměřuje se především na problematiku specifik stáří a stárnutí a různé strategie vyrovnávání se se stářím, na základě kterých pak lektorka spolu s účastníky odvozuje doporučení pro práci se staršími lidmi, a to jak v oblasti jejich sociálních, psychických a fyzických možností a omezení, tak v oblasti jejich vzdělávacích potřeb a zájmů. Další část semináře je věnována standardu "SeniorFriendly", jeho hlavním principům a možnostem aplikace v práci knihoven.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů