Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Práce s programy pro zpracování videa
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Práce s programy pro zpracování videa

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 09.05.2017
od 08:30 am do 01:00 pm
Místo Zlín
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Zlín  - Zlínský kraj

Kurz bude zaměřen na program Windows Movie Maker. Účastníci kurzu se seznámí s teoretickými a technickými informacemi či dalšími dostupnými programy pro střih. Na praktických příkladech si vyzkouší jak video stříhat, používat v něm efekty, přechody a titulky aj. Závěrem pak jak video exportovat a publikovat ve vhodném formátu. Přednáší Mgr. Adam Parma. Zdarma.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Kurz se koná ve dnech 9. a 10. května 2017.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů