Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

PR a komunikace

Událost Seminář
Čas 11.11.2015
od 11:30 am do 02:00 pm
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Cílem přednášky je seznámit knihovníky s tím, jak plánovat a vést
komunikaci s veřejností v souladu s cíli a posláním knihovny. První část bude zaměřena na obecný úvod do problematiky public relations v nekomerčních organizacích. V druhé části budou představeny ukázky dobrých nápadů z českých knihoven. Třetí část programu může být přizpůsobena požadavkům pořadatele - můžeme se buď věnovat prozákaznické orientaci a komunikaci se čtenáři a nebo vztahům s médii - s čím může knihovna média oslovovat a jak to prakticky dělat.

 

Lektor: Mgr. Věra Ondřichová

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů