Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Postřehy ze zahraničních knihoven I.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Postřehy ze zahraničních knihoven I.

Událost Seminář
Čas 11.04.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, malý sál, 6. patro)

Kristina Kvapil – Chorvatské knihovny
Chorvatský zákon o knihovnách vyšel poprvé v roce 1997 a od té doby byl několikrát upravován. Podle něho rozlišujeme sedm druhů knihoven. Dozvíme se, které to jsou, a také se seznámíme s několika vybranými knihovnami.

Ing. Libuše Nivnická – Columbus (USA) a Sydney (Austrálie)
Postřehy z praxe knihoven v USA – Columbus a v Austrálii – Sydney, získané při účasti na Kongresu IFLA a jednání Sekce veřejných knihoven IFLA.

Mgr. Adéla Dilhofová – Veřejné knihovny v Itálii
Nahlédnutí do vybraných veřejných knihoven v Itálii, zvláště do oddělení pro děti. Podíváme se také do nejstarší univerzitní knihovny v Bologni.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů