Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Poezie a pět smyslů + další hrátky s knihou
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Poezie a pět smyslů + další hrátky s knihou

Událost Seminář
Čas 12.11.2014
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Při práci se čtenáři v knihovně je třeba věnovat pozornost i poezii. Cílem semináře je inspirovat knihovníky, jak je možno s poezií čtenáře nenásilně seznamovat.


Účastníci pracovního semináře se setkají s poněkud netradičním pohledem na poezii. Na názorných ukázkách si prakticky vyzkoušejí, jak je možno v knihovně s poezií pracovat. Pozornost bude věnována i humoru a nonsensu v poezii, vazbě poezie s hudbou (písňovým textům) a s ilustrací (grafické poezii, kaligramům), možnostem rozvíjení fantazie čtenářů a jejich vlastní tvorbě.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.11.2014

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů