Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Počítačová bezpečnost pro běžného uživatele
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Počítačová bezpečnost pro běžného uživatele

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 22.09.2020
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno
Kontaktní telefon 494946224
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Přednáška představuje nejčastější hrozby číhající ať už na samotného uživatele, nebo na jeho data a sumarizuje zásady bezpečného chování na internetu. Přednáška je koncipovaná pro běžného uživatele, není tedy nutné mít  nějaké vstupní znalostí počítačové bezpečnosti. Vzdělávací akce podpořilo Ministerstvo kultury prostřednictvím dotačního podprogramu VISK 2.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů