Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pedagogické minimum pro knihovníky I, II
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Pedagogické minimum pro knihovníky I, II

Událost Seminář
Čas 22.06.2021
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo MS TEAMS
Jméno
Kontaktní telefon 722963601
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
MS TEAMS  - Královéhradecký kraj

Cílem dvoudenního kurzu je seznámit účastníky s "minimem" z pedagogiky a didaktiky, které jim pomůže při vzdělávaní v knihovnách, zejména při práci s dětmi a mládeži, a při realizaci informačních lekci. Základní pojmy a trendy současného vzdělávaní budou přestaveny jak teoretický, tak zejména praktický. Účastníci budou během kurzu aktivní, získají i výstup přímo pro své informační lekce. Součásti kurzu bude sdílení příkladu dobré praxe z knihovnických akcí i přímo ze školení výuky a seminářů realizovaných v knihovnách. Kurz je vhodný zejména pro pracovníky s dětmi a mládeží se zájmem o vzdělávaní v knihovnách.

Vzdělávací akci podpořilo Ministerstvo kultury z dotačního podprogramu VISK 2

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

29.6.2021

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů