Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pedagogické minimum pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Pedagogické minimum pro knihovníky

Událost Seminář
Čas 22.09.2021
od 08:30 am do 02:00 pm
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 721 632 373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Středočeský kraj
(platforma ZOOM)

Cílem dvoudenního kurzu je seznámit účastníky s "minimem" z pedagogiky a didaktiky, které jim pomůže při vzdělávání v knihovnách, zejména při práci s dětmi a mládeží, a při realizaci informačních lekcí. Základní pojmy a trendy současného vzdělávání budou představeny jak teoreticky, tak zejména prakticky. Účastníci budou během kurzu aktivní, získají i výstupy přímo pro své informační lekce. Součástí kurzu bude sdílení příkladů dobré praxe z knihovnických akcí i přímo ze školní výuky a seminářů realizovaných v knihovnách.

Lektorka: Mgr. Vanda Vaníčková, Ph.D. učitelka na volné noze, lektorka seminářů na ZŠ, SŠ i v knihovnách, oborový didaktik a externí spolupracovník Národního pedagogického institutu ČR. Web lektorky - www.vanickova.eu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

13. 10. 2021 od 8:30

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Vzdělávací akce se uskuteční díky podpoře Ministerstva kultury ČR z dotačního podprogramu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů