Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pedagogické minimum pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Pedagogické minimum pro knihovníky

Událost Seminář
Čas Úterý 06.10.2020 09:00 do
Úterý 03.11.2020 15:00
Místo Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
Jméno
Kontaktní telefon 730581102
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně  - Zlínský kraj
(Akce se uskuteční v sále B, budova 15, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně.)

Cílem pětidenního kurzu je získání potřebného souboru vědomostí, dovedností a schopností, díky nimž absolvent zvládne nároky na přípravu a realizaci různých forem vzdělávání v tématech gramotností (čtenářská, mediální, informační, digitální) a práce s informacemi, získá přehled o základech pedagogiky a psychologie, didaktiky a metodiky lekcí informačního vzdělávání ve veřejných knihovnách apod. formou systematického a komplexního vzdělávání.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny , školní knihovny , všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Kurz pokračuje ve dnech 6. 10., 13.10., 20.10., 27. 10. a 3. 11. 2020 vždy v čase 9.00–15.00

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Vložné se neplatí, akce je realizována s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů