Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Pedagogické minimum pro knihovníky - 1. seminář
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Pedagogické minimum pro knihovníky - 1. seminář

Událost Seminář
Čas 12.03.2014
od 12:00 am do 12:00 am
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 721 632 373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Pedagogika volného času

Místo konání:
Praha  - Praha
(zasedací místnost č. 1088 v budově Krajského úřadu SK, Zborovská 11, Praha 5)

Lektor: Mgr. Eva Bezoušková, certifikovaná lektorka, vedoucí pracovnice a lektorka Střediska volného času, vzdělávání a služeb SVČ Labyrint v Kladně.

Pedagogika volného času - základní pojmy v pedagogice, základní činnosti člověka (hra, učení, práce, volný čas), funkce pedagogiky volného času, současné trendy, metody pedagogiky volného času.Praha

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

2.4., 23.4. a 30.4.2014

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů