Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Panorama současné české a světové literatury pro děti a mládež
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Panorama současné české a světové literatury pro děti a mládež

Událost Seminář
Čas 13.09.2016
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Krajská knihovna v Pardubicích
Jméno
Kontaktní telefon 466531252
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna v Pardubicích  - Pardubický kraj

Na 13. září 2016 připravila Krajská knihovna v Pardubicích přednášku pro knihovníky s tematikou naší i světové dětské literatury. Akce se koná od 9 hodin v univerzálním sále KK na Pernštýnském náměstí a lektorkou bude doc. PhDr. Milena Šubrtová, Ph. D. z Katedry českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  12.09.2016

Maximální počet účastníků:  45

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů