Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Ověřování informací v 21. století
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Ověřování informací v 21. století

Událost Seminář
Čas 07.02.2019
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(počítačová učebna, Velká Hradební 45)

Přednáška přinese informace o tom, jak rozvoj médií, internetu a sociálních sítí přinesl nové možnosti získávání a sdílení informací, ale také informační šum a nejistotu v tom, čemu a komu je možné věřit. Ověřování faktů se stává v současné době nezbytným. Představíme si jeho možnosti, limity a naši možnou roli v tomto procesu. Probereme otázky důvěry ve zdroje informací a prakticky si ověřování vyzkoušíme. Porozumíme také tomu, jak funguje naše mysl a proč máme často tendenci věřit informacím, jejichž kvalita je sporná.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  05.02.2019

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů