Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Online nástroje pro zvýšení efektivity práce
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Online nástroje pro zvýšení efektivity práce

Událost Seminář
Čas 07.02.2019
od 10:00 am do 02:30 pm
Místo Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)

Seminář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven. Kurz představí nástroje, které šetří čas a zvyšují efektivitu práce. Seznámíte se s nástroji pro sdílení, organizaci pracovních úkolů, vytváření poznámek, úpravu obrázků a fotografií, převod formátů, organizaci osobních znalostí apod. Cílem kurzu je posílit sebedůvěru při práci s on-line nástroji a s technologiemi, najít si vhodný nástroj, který ulehčí pracovní či soukromé činnost a probudit zvídavost v objevování nových internetových služeb.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů