Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

OKnA 2016

Událost Seminář
Čas Pondělí 25.04.2016 08:30 do
Úterý 26.04.2016 15:00
Místo Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana Uherské Hradiště
Jméno
Kontaktní telefon 733456521
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

O Knihovnických Aktivitách

Místo konání:
Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana Uherské Hradiště  - Zlínský kraj

Knihovnická přehlídka OKnA (O KNihovnických Aktivitách) je celostátní  soutěžní přehlídka zajímavých a originálních knihovnických besed a pořadů. Název je symbolický a měl by otevírat okna novým možnostem v práci s literaturou            a dětským čtenářem. Přehlídku  organizuje Klub dětských knihoven SKIP s cílem prezentovat a ocenit nejlepší programy/besedy pro děti a mládež v knihovnách, které by se měly stát zdrojem inspirace pro ostatní knihovny. Soutěžní přehlídky OKnA se mohou zúčastnit knihovny a jejich zástupci, kteří je reprezentují, a to především pracovníci dětských oddělení. Přehlídka je dvoudenní a kromě samotné soutěžní části jsou připraveny pro diváky i soutěžící odborné semináře a dílny. Nechybí ani kulturní program, který připravuje knihovna, kde se přehlídka koná.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro odevzdání příspěvku:  31.01.2016

Termín pro registraci:  31.03.2016

Maximální počet účastníků:  80

Učastnický poplatek:  450 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů