Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Ochrana osobních údajů v knihovnách a návaznost na knihovní systém
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Ochrana osobních údajů v knihovnách a návaznost na knihovní systém

Událost Seminář
Čas 10.04.2018
od 09:00 am do 09:00 am
Místo Budějovická 15, Praha 4
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Budějovická 15, Praha 4  - Praha
(Oddělení vědeckých informací IPVZ)

Seminář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven

Hlavním lektorem bude JUDr. Danielisová, která vás seznámí s povinnostmi vyplývajícími z nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU), které přináší některé procesní změny při ochraně osobních údajů. V programu je vyhrazen prostor na vaše dotazy. Připravujeme také zajímavé seznámení s moderním výukovým zařízením IPVZ.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů