Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nové obzory ve vyhledávání na internetu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nové obzory ve vyhledávání na internetu

Událost Seminář
Čas 26.09.2017
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice  - Praha
(Počítačová učebna č. 2068, 1. patro budovy A)

Seminář pro knihovníky je zaměřen na získávání nových znalostí ve vyhledávání na internetu, jinde a jinak než v běžných databázích a katalozích.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Akci pořádá Klub lékařských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků ve spolupráci s Národní lékařskou knihovnou a Ústavem informačních studií a knihovnictví. Seminář je realizována s finanční podporou MK ČR, SKIP ČR a Skanska.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů