Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nové možnosti vyhledávání a užívání nástrojů Google
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nové možnosti vyhledávání a užívání nástrojů Google

Událost Seminář
Čas 22.10.2020
od 09:00 am do 01:30 pm
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 296 335 937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Praha

Webinář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven, kteří vidí potenciál ve využívání nástrojů Google jak pro osobní, tak i pracovní příležitosti a stále si nejsou jisti, jak všechny možnosti uchopit. Společně si projdeme jak základní dovednosti (akce je tak vhodná i pro začátečníky), tak praktické možnosti, které nám Google nabízí – od vyhledávání informací, komunikaci, přes sdílení dokumentů, práci s dokumenty až po komunikaci a spolupráci. V průběhu celého semináře si ukážeme novinky a změny napříč celým spektrem Google nástrojů.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů