Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Německá literatura po roce 2000
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Německá literatura po roce 2000

Událost Seminář
Čas 30.11.2016
od 09:30 am do 01:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 209 126, l. 154
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Cílem semináře je přiblížit situaci na německém knižním trhu po roce 2000 s ohledem na německou prózu, upozornit na její aktuální tendence, poukázat na její tematickou rozmanitost, jež není díky autorům neněmeckého původu uzavřena ve své lokálnosti. Na základě výběru reprezentantů jednotlivých generací zprostředkovat určitý přehled o zástupcích německé prózy. Vymezit tři nosná navzájem se prolínající témata (historie – jazyk a řeč – osobní sféra) napříč všemi generacemi. Nabídnout seznam českých překladů nejúspěšnějších publikací, které byly po roce 2005 nominovány na Německou knižní cenu a na Cenu Lipského knižního veletrhu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  28.11.2016

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů