Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce (Ne)bezpečný internet pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

(Ne)bezpečný internet pro knihovníky

Událost Seminář
Čas 10.12.2014
od 09:30 am do 01:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

Internet a obecně nové technologie přinášejí řadu možností, o kterých se nám dříve ani nesnilo. Tyto možnosti současně provází řada rizik a hrozeb. Známe dokonale tato rizika a umíme jim čelit? Knihovny v dnešní době často slouží jako veřejná místa pro připojení k internetu, a proto je na místě šířit povědomí o rizicích internetu i mezi knihovníky. V rámci semináře budou pracovníci knihoven seznámeni s konkrétními problémy v prostředí online. Budou prezentovány a diskutovány konkrétní situace a případy z reálné praxe. Důraz bude kladen na mladé uživatele internetu, kteří patří mezi jednu z nejohroženějších skupin. Rovněž bude věnován prostor ukázce online nástrojů využitelných pro práci v knihovnách a otevřené diskusi.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  05.12.2014

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů