Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nástroje pro online výuku
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nástroje pro online výuku

Událost Seminář
Čas Středa 28.04.2021 09:00 do
Středa 05.05.2021 12:00
Místo online
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Praha

Dvoudenní webinář určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven.

Program webináře je zacílen na aplikace používané v on-line vzdělávání, které však můžeme využít, jak v pracovním, tak i osobním životě. Představíme si nejčastěji používané platformy pro on-line komunikaci jako jsou Teams, Zoom nebo Meet a poukážeme na jejich silné a slabé stránky. Společně probereme rizika, ale zároveň i příležitosti, které nám on-line vzdělávání přináší. Druhá část webináře bude věnována portfoliu on-line nástrojů, které můžete do vaší výuky (a třeba i off-line) zakomponovat a zvýšit tak její atraktivitu a efektivitu. V průběhu webináře budou účastníci vyzváni k vlastním aktivitám tak, aby si vyzkoušeli v jednotlivých nástrojích vybrané funkcionality.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

28. 4. 2021 od 9:00 do 13:00; 5. 5. 2021 od 9:00 do 12:00

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů