Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nástroje Google

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 03.12.2019
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Hradec Králové
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Práce s nástroji Google Ing. Tereza Otčenášková, BA Lektorka ve dvou dnech představí různé nástroje usnadňující spolupráci a výměnu informací. Zmíněny budou různé možnosti sdílení dokumentů a kalendářů. Stejně tak budou představeny možnosti spolupráce v reálném čase. Uvedeno bude i využití webových úložišť a dílčích aplikací včetně nástrojů pro tvorbu a vyhodnocování formulářů. Dle preferencí účastníků a času bude nastíněna i práce s fotkami, videi, poznámkami nebo mapami. Nástavbový 8

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

10. 12. 2019

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů