Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Národní seminář informačního vzdělávání IV.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Národní seminář informačního vzdělávání IV.

Událost Konference
Čas Úterý 03.06.2014 00:00 do
Čtvrtek 05.06.2014 00:00
Místo Kouty u Ledče nad Sázavou
Jméno
Kontaktní telefon 608610969
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Kouty u Ledče nad Sázavou  - Vysočina

Akce se zaměřuje na osoby věnující se problematice informačního vzdělávání. Snaží se zvyšovat nejen odborné znalosti a dovednosti potřebné pro rozvoj dané profese, ale maximálně také podporuje spolupráci a síťování mezi jednotlivými účastníky.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Dobrá nálada

Maximální počet účastníků:  80

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů