Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nadpřirozená bytost - ideální knihovník
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nadpřirozená bytost - ideální knihovník

Událost Seminář
Čas 16.03.2017
od 08:30 am do 11:00 am
Místo Městská knihovna Pelhřimov
Jméno
Kontaktní telefon 564103323
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Pelhřimov  - Vysočina

Oddělení knihoven Městské knihovny Pelhřimov zve ve čtvrtek 16. března od 8.30 hodin do hudebního oddělení na motivační seminář Nadpřirozená bytost - ideální knihovník s uznávanou a oblíbenou lektorkou Mgr. Zlatou Houškovou. Dozvíte se, jaká je její představa ideálního knihovníka…

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.03.2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů