Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Na pomoc katalogizační praxi veřejných knihoven - tvorba autorit
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Na pomoc katalogizační praxi veřejných knihoven - tvorba autorit

Událost Seminář
Čas 09.09.2020
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940, 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj

Katalogizace a tvorba autorit jsou spojité nádoby, jedno od druhé nejde oddělit. V rámci workshopu budou probrány klíčové údaje/bloky informací, které hrají hlavní roli v tvorbě unifikovaných selekčních a identifikačních údajů pro jmenné/personální autority.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
zpracování

Pro jaký typ knihoven:
knihovny s regionální funkcí

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář je určen pracovníkům knihoven, které sdílejí záznamy se souborným katalogem. Koná se s finanční podporou programu VISK 2 jako součást projektu Kurzy ICT a specializované profesní semináře. Účast je bezplatná.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů