Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Myšlenkové mapy
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Myšlenkové mapy

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 08.10.2019
od 10:00 am do 02:00 pm
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
Seminář je zaměřen na problematiku tvorby a použití myšlenkových map. Soustředí se na princip fungování, možnosti využití technik v různých odvětvích a zejména pak na aplikace a nástroje vhodné pro jejich tvorbu. Účastníci se naučí pracovat s online i desktop nástroji pro tvorbu myšlenkových map, budou umět mapy sdílet s ostatními a pracovat na mapách samostatně i v týmu. Na výběr budou nástroje vhodné pro desktop i pro chytrá zařízení. Účastníci na konci semináře budou odcházet s vytvořenými mapami vhodnými pro jejich práci.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů