Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Myšlenkové mapy v pracovním i soukromém životě
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Myšlenkové mapy v pracovním i soukromém životě

Událost Seminář
Čas 11.05.2015
od 09:30 am do 11:30 am
Místo Regionální knihovna Karviná
Jméno
Kontaktní telefon 596348301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Regionální knihovna Karviná  - Moravskoslezský kraj
(multimediální učebna (III. NP) Regionální knihovny Karviná, Centrum 2299/16, Karviná-Mizerov)

Seminář je zaměřen na základní i pokročilé možnosti využívání myšlenkových map v různorodých činnostech jedince. Důraz bude kladen na oblasti organizace, plánování a pamatování si informací. Účastník si vyzkouší několik map vytvořit jak na papír, tak v digitální podobě.

 

přednáší: Mgr. Dagmar Chytková - lektorka a tutorka informačního vzdělávání z Kabinetu informačních studií a knihovnictví Masarykovy univerzity v Brně

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů